Kupiłeś apartament w górskiej turystycznej miejscowości i chcesz urządzić go tak, aby był atrakcyjny dla gości, a Twój grafik nie świecił pustkami? W takim wypadku oprócz modnego wyglądu musisz starannie dobrać wyposażenie apartamentu. Szklarska Poręba, Karpacz czy Świeradów-Zdrój, gdzie liczba nowych miejsc noclegowych wysokiej jakości rośnie z roku na rok, konkurencja jest duża a poprzeczka zawieszona wysoko. Nie tylko zagraniczni turyści są wymagający. Pamiętaj o tym, a nigdy nie zostaniesz w tyle.

Czego oczekują goście w apartamencie

Apartament powinien być wyposażony tak, aby goście mogli czuć się w nim jak w domu. Warto więc postarać się o zorganizowanie podstawowych naczyń. Ponadto, bardzo miłe będzie pozostawienie gościom dyspozycji pudełek i bidonów, które będą mogli zabrać ze sobą w góry. Powinno się także zadbać o dostęp do telewizora oraz sieci dla gości, dlatego modem Wi-Fi na pewno będzie przydatnym elementem.

Nie muszę chyba nawet mówić o tym, że jeśli tworzymy miejsca noclegowe musimy dbać o podstawowe wyposażenie Świeża i zadbana pościel dla gości to absolutna podstawa. W górach bywa zimno, dlatego wskazane jest też pozostawienie do dyspozycji dodatkowego kompletu pościeli lub kilku kocy. Duże, chłonne ręczniki i dodatkowe małe ręczniki do włosów i na podłogę będę również mile widziane.  Jeśli pozostawisz podstawowe środki kosmetyczne, goście będą zachwyceni. Planujesz wyjazd w góry? Sprawdź: apartamenty szklarska poręba

Apartament przytulny jak dom – Szklarska Poręba, Świeradów – tu poprzeczka jest wysoko

Ilość różnych udogodnień dla gości będzie decydować o jakości apartamentu i tym samym zainteresowaniu wynajmujących. Jednocześnie im lepsze wyposażenie apartamentu tym prawdopodobnie będzie można postawić wyższą stawkę dla turystów i więcej zarobić. Często to drobne rzeczy decydują o ostatecznym odbiorze naszego apartamentu jako przytulnego i wartego powrotu. Zostaw gościom przewodniki, świece czy drobną przekąskę w lodówce, a na pewno będą go polecać innym.