Spora ilość ludzi zastanawia się nad tym. W czasie, kiedy zostaje podjęta decyzja o rozwodzie, najpewniej masz znacznie więcej kosztów, niż opłacanie adwokata. Multum opłat mających związek z ewentualną przeprowadzką czy opłatami alimentacyjnymi sumuje się, dlatego wszelkie nadprogramowe zobowiązania są problematyczne. W związku z tym wielu rozwodzących się osób myśli – czy powinienem skorzystać z usług kancelarii adwokackiej, czy dam radę wykonać to samodzielnie?

Prowadzenie sprawy na własną rękę

W dobie globalnego dostępu do informacji możemy myśleć, iż wiele problemów jesteśmy w stanie rozwikłać w pojedynkę. W przypadku spraw w sądzie problem nieco się wikła. W Internecie możemy przeczytać wiele nieprawdziwych informacji, gdyż nie każdy użytkownik jest zweryfikowanym doradcą. Bywa też wiele osób, które same przeżyły rozwód, jednakże ich kwestia może wyraźnie różnić się od Twojej. 

Jest też wiele niuansów, o których laik może zwyczajnie nie wiedzieć. Osobnym z nich jest kwestia wypowiadania się podczas rozprawy – są co do tego jasne obostrzenia, a niezastosowanie się do nich może prowadzić do negatywnych konsekwencji. Oprócz tego, będąc sam własnym reprezentantem nie możesz być zwolniony z obowiązujących zadań, które są nałożone na adwokata.

Skuteczny adwokat Warszawa – poznaj swojego adwokata

Gdy boisz się jakiegokolwiek aspektu sprawy rozwodowej – zdecyduj się na kancelarię adwokacką Warszawa. W przypadku, kiedy podejrzewasz, że sprawa może nie odbywać się tak jakbyś chciał, a więc kiedy partner nie będzie współdziałać, będzie uciekać się do sztuczek, lub utrudniania kontaktów z pociechą – zdecyduj się na adwokata. Nie ryzykuj swoim zdrowiem lub nieustannie ciągnącą się sprawą sądową – skuteczny adwokat podpowie Ci jak szybko uzyskać rozwód.